معرفی 2021 Audi e-tron GT

آئودی E-TRON GT جدیدترین خودروی الکتریکی این شرکت که بصورت چهار درب و سدان با قیمت پایه 99 هزار دلار به تازگی وارد بازار شده است. در ادامه به مشخصات فنی و طراحی این خودرو می پردازیم:

به کمک معماری کف- تخت برای قرار گیری باتری ها، مرکز ثقل بهینه ای در آئودی  e-tron ایجاد شده است که رانندگی مطمئن و فرمان پذیری سریعتری را ایجاد میکند. با روشن کردن حالت اسپرت ، قدرت تا 590 اسب بخار یا 434 کیلو وات ایجاد میشود. این خودرو چهارچرخ متحرک کواترو (Quattro) است و گشتاور به نسبت مورد نیاز تقسیم میشود.

آئودی ای-ترون جی‌تی شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت 3.5 ثانیه ای دارد و با یک‌بار شارژ مسافت 400 کیلومتری را طی کند. همچنین زمان شتاب‌گیری صفر تا 200 کیلومتر بر ساعت  هم 12 ثانیه است، و حداکثر سرعت آن به 240 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

قدرت(اسب بخار)

شتاب صفر تا صد کیلومتر/ساعت (ثانیه)

مسافت یکبار شارژ (کیلومتر)

این خودرو  با طول 4.96 متر، عرض 1.96 متر و ارتفاع 1.38 متر، فضای خوبی را برای سرنشینان ایجاد میکند و ابعاد آن نزدیک خودروهای کلاسیک آمریکایی است.

در حالیکه  بدنه آئودی ای-ترون GT از فولاد و آلومینیوم ساخته شده ، سقف آن بطور مجزا از جنس فیبر کربن است.

فضای داخلی شبیه به مدل A7 است و از دو نمایشگر بهره میبرد. نمایشگر لمسی وسط با قابلیت کنترل دما که در یک پنل جدا قرار گرفته است. نمایشگر دوم دیجیتالی با قابلیت مسیردهی مستقیم جلو راننده قرار دارد.

هر چهار صندلی نیز اسپرتی و از جنس چرم مصنوعی است و تریم ها از فیبرفشرده شده هستند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نوزده =