معرفی 6 عدد از بهترین موتور سیکلت های الکتریکی

معرفی 6 عدد از بهترین موتور سیکلت های الکتریکی

برای آن دسته از دوستداران موتور سیکلت که طرفدار محیط زیست هستند و از طرفی عملکرد و طراحی موتورسیکلت برایشان مهم است 6 عدد از بهترین موتورسیکلت های بازار را معرفی می کنیم:

1. Redshift SM

شرکت Alta Motorcycles دو نوع موتور سیکلت را وارد بازار کرده است. مدل Redshift SM که در تصویر زیر مشاهده میشود دارای خروجی 40 اسب بخار قدرت و 120 پوند در فوت گشتاور است. Redshift SM با قیمت 15495 دلاری حداکثر سرعت  80mph را داراست و در مدت شش ساعت بطور کامل شارژ میشود. این موتور سیکلت برای سفرهای داخل شهری بسیار مناسب است.

Redshift SM

2. Redshift MX

برای افرادی که میخواهند تجربه استفاده از موتور سیکلت الکتریکی در خارج از شهر را داشته باشند Redshift MX گزینه مناسبی است. این موتور سیکلت همانند مدل SM  دارای خروجی 40 اسب بخاری و گشتاور 120 پوند بر فوتی است. این مدل قیمتی برابر با 14995 دلاری دارد که نسبت به مدل SM ارزان تر است اما بیشینه سرعت آن 65 مایل بر ساعت است. شرکت آلتا حداکثر برد این موتورسیکلت را با شارژ کامل 4 ساعت اعلام کرده است که بسته به نوع آب و هوا و دمای محیط این مقدار کمی متفاوت خواهد بود.

Redshift MX

مارتین ابرهارد و مارک تارپنینگ که از بنیانگذاران شرکت تسلا هستند از سرمایه گذاران شرکت Alta Motorcycles نیز می باشند.

3. Empulse TT

مدل جدید شرکت Victory Motorcycles به نام Empulse TT دارای خروجی 54 اسب بخار و 61 فوت پوند گشتاور می باشد. سقف سرعت این موتور سیکلت 110 مایل بر ساعت و برد آن 100 مایل با یک بار شارژ کامل است. باتری Empulse TT در چهار ساعت شارژ میشود و به قیمت 20 هزار دلار به فروش میرسد.

Empulse TT

 

4. Zero SR

شرکت Zero Motorcycles با ارائه مدل Zero SR قابلیتی را برای این موتور فراهم رده که موتورسوار بتواند براساس نیازهای خود آن را شخصی سازی کند. Zero SR با برد 161 مایل و قدرت خروجی 70 اسب بخار و گشتاور 116 فوت پوند قابلیتی دارد با با افزودن باتری های بیشتر میتوانید برد آن را تا 202 مایل افزایش دهید. قیمت این موتورسیکلت از 11 هزار تا 14 هزار دلار می باشد.

موتور سیکلت Zero SR

zero SR دارای تکنولوژی جدیدی است که تا به حال روی موتورسیکلت های دیگر دیده نشده است. این موتورسیکلت دارای صفحه نمایش LCD می باشد که میتوان از آن میزان شارژ باتری و سرعت را مشاهده کرد. همچنین تمام اطلاعات موتور از طریق اپلیکیشن موبایل همگام سازی میشود.

5. LS 218

اين موتورسيکلت الکتريکي که توسط شرکت Lightning Motorcycle تولید شده است در سال 2011 توانست با ثبت رکورد سرعت 219.907 مايل بر ثانيه در شهر يوتا رکورد جهاني را بشکند. اين موتورسيکلت الکتريکي داراي بيشينه برد 100 مايل در بزرگراه ها است. قیمت آن 38800 دلار است و طی 2 ساعت شارژ میشود.

Lightning Motorcycle’s LS 218

6. Energica Ego

Energica Ego برای آن دسته از موتورسوارانی است که خواهان سرعت بیشتر هستند. حداکثر سرعت این موتورسیکلت 149 مایل بر ساعت و برد آن 93 مایل است. Ego در مدت زمان دو ساعت و نیم شارژ میشود اما ب استفاده از شارژر سریع DC مدت زمان شارژ به 30 دقیقه هم میرسد. این موتور سیکلت دارای 136 اسب بخار قدرت و گشتاور 195 نیوتون متر است. نمایشگر 4.3 اینچی آن میتواند میزان شارژ موجود را نمایش دهد. همچنین دارای بلوتوث نیز می باشد. قیمت نهایی این موتورسیکلت 34000 دلار دلار عنوان شده است.

Energica Ego

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =